Радіатор наддуву FORD MONDEO 1.6-2.5 TURBO 07- (96561)
- В наявності
- Код: NI 96561
6 428 ₴
5 785,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву FORD MONDEO 1.6-2.5 TURBO 07- (96561)

NI 96561

96561
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 64 мм |
| Довжина решітки | 660 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Роз’єм ліворуч, прямий |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Роз’єм праворуч, прямий |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без швидкодійної муфти |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина решітки | 142 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1376346 |
| FORD | 1382884 |
| FORD | 1420158 |
| FORD | 1423959 |
| FORD | 1429405 |
| FORD | 1433631 |
| FORD | 1462995 |
| FORD | 1541599 |
| FORD | 1594852 |
| FORD | 1674066 |
| FORD | 1748796 |
| FORD | 30723916 |
| FORD | 31280014 |
| FORD | 6G919L440AC |
| FORD | 6G919L440AD |
| FORD | 6G919L440AE |
| FORD | 6G919L440CB |
| FORD | 6G919L440CC |
| FORD | 6G919L440CD |
| FORD | 6G919L440GA |
| FORD | 6G919L440GB |
| FORD | 6G919L440GC |
| FORD | LR020401 |
| FORD | LR031466 |
| LAND ROVER | 1376346 |
| LAND ROVER | 1382884 |
| LAND ROVER | 1423959 |
| LAND ROVER | 1429405 |
| LAND ROVER | 1433631 |
| LAND ROVER | 1462995 |
| LAND ROVER | 1541599 |
| LAND ROVER | 1594852 |
| LAND ROVER | 1674066 |
| LAND ROVER | 1748796 |
| LAND ROVER | 30723916 |
| LAND ROVER | 31280014 |
| LAND ROVER | 6G919L440CB |
| LAND ROVER | 6G919L440CD |
| LAND ROVER | 6G919L440GA |
| LAND ROVER | 6G919L440GB |
| LAND ROVER | 6G919L440GC |
| LAND ROVER | LR020401 |
| LAND ROVER | LR031466 |
| VOLVO | 1376346 |
| VOLVO | 1382884 |
| VOLVO | 1423959 |
| VOLVO | 1429405 |
| VOLVO | 1433631 |
| VOLVO | 1462995 |
| VOLVO | 1541599 |
| VOLVO | 1594852 |
| VOLVO | 1674066 |
| VOLVO | 1748796 |
| VOLVO | 30723916 |
| VOLVO | 31280014 |
| VOLVO | 6G919L440CB |
| VOLVO | 6G919L440CD |
| VOLVO | 6G919L440GA |
| VOLVO | 6G919L440GB |
| VOLVO | 6G919L440GC |
| VOLVO | LR020401 |
| VOLVO | LR031466 |

| Марка / Модель |
| FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi |
| FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi |
| FORD C-MAX (DM2) 1.6 TDCi |
| FORD C-MAX (DM2) 1.8 TDCi |
| FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi |
| FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi |
| FORD C-MAX (DM2) 2.0 TDCi |
| FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi |
| FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi |
| FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 ST |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS 500 |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 TDCi |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 TDCi |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.8 TDCi |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS II Кабріолет 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS III Ліфтбек 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS III Ліфтбек 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS III Ліфтбек 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS III 2.0 ST |
| FORD FOCUS III 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS III 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS III 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS III 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS III Turnier 2.0 ST |
| FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS III Turnier 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 TDCi |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi |
| FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi |
| FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi |
| FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi |
| FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 2.0 TDCi |
| FORD KUGA I 2.5 4x4 |
| FORD KUGA I 2.0 TDCi |
| FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 |
| FORD KUGA I 2.0 TDCi |
| FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 |
| FORD KUGA I 2.0 TDCi 4x4 |
| FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi |
| FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi |
| FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 |
| FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi |
| FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 |
| FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi |
| FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 |
| FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 |
| FORD KUGA II (DM2) 2.0 TDCi 4x4 |
| FORD MONDEO IV Ліфтбек (BA7) 2.5 |
| FORD MONDEO IV Ліфтбек (BA7) 1.6 TDCi |
| FORD MONDEO IV Ліфтбек (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Ліфтбек (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Ліфтбек (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Ліфтбек (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV (BA7) 2.5 |
| FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 TDCi |
| FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.5 |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 TDCi |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi |
| FORD S-MAX (WA6) 2.5 ST |
| FORD S-MAX (WA6) 1.6 TDCi |
| FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi |
| FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi |
| FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi |
| FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi |
| FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi |
| FORD FOCUS II Фургон/універсал 1.6 TDCi |
| FORD KUGA I VAN TDCi |
| FORD KUGA I VAN TDCi 4x4 |
| LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.2 D 4x4 |
| LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.2 D 4x4 |
| LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 eD4 |
| LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 |
| LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 |
| LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 TD4 4x4 |
| LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.2 SD4 4x4 |
| LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D |
| LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 |
| LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE (L538) 2.2 D 4x4 |
| VOLVO S80 II (124) 2.5 T |
| VOLVO S80 II (124) 2.5 T |
| VOLVO S80 II (124) 2.5 T |
| VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel |
| VOLVO S80 II (124) 2.5 T |
| VOLVO S80 II (124) 2.5 T FlexFuel |
| VOLVO V40 Хетчбек (525) T4 |
| VOLVO V40 Хетчбек (525) T5 |
| VOLVO V40 Хетчбек (525) T5 |
| VOLVO V40 Cross Country (526) T4 |
| VOLVO V40 Cross Country (526) T4 AWD |
| VOLVO V40 Cross Country (526) T5 AWD |
| VOLVO V40 Cross Country (526) T5 |
| VOLVO V40 Cross Country (526) T5 |
| VOLVO V40 Cross Country (526) T5 AWD |
| VOLVO V70 III (135) 2.0 GDI |
| VOLVO V70 III (135) 2.5 T |
| VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel |
| VOLVO V70 III (135) 2.5 T |
| VOLVO V70 III (135) 2.5 T FlexiFuel |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 96561 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V40, V70, Freelander, Mondeo, S80, Discovery Sport, C-Max, Range Rover Evoque, Kuga, Focus |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Довжина ядра радіатора | 660 мм |
| Ширина ядра радіатора | 142 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 96561 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 785,20 ₴








