


Генератор ГЕНЕРАТОР 111478 | +LINE | AUDI 90A | CN (205507090000)
- В наявності
- Код: PSH 205.507.090.000
6 486 ₴
5 837,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Генератор ГЕНЕРАТОР 111478 | +LINE | AUDI 90A | CN (205507090000)

PSH 205.507.090.000

205507090000
(PSH)
| Характеристика | Свойство |
| O шківів | 56,0 мм |
| Затискач | B+ (M8) |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Кут кріплення | -60 ° |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряджання генератора | 90 А |
| Якість | +Line Original |

| Виробник | Оригінальний номер |
| VW | 058903016A |
| VW | 058903016B |
| VW | 058903016BX |
| VW | 058903018A |
| VW | 058903018AX |
| VW | 071903016A |
| VW | 071903016G |

| Марка / Модель |
| AUDI 80 B4 Ліфтбек (8C2) S2 quattro |
| AUDI 80 B4 Avant (8C5) S2 quattro |
| AUDI 80 B4 Avant (8C5) RS2 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.6 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T |
| AUDI A4 B5 (8D2) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro |
| AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.8 T quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 quattro |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 |
| AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro |
| AUDI A6 C4 (4A2) 1.8 |
| AUDI A6 C4 (4A2) 1.8 quattro |
| AUDI A6 C4 (4A2) 2.4 |
| AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 |
| AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 quattro |
| AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 |
| AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 quattro |
| AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 |
| AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 quattro |
| AUDI A6 C4 (4A2) S6 Turbo quattro |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.8 |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.8 quattro |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro |
| AUDI A6 C4 Avant (4A5) S6 Turbo quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 quattro |
| AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 1.8 |
| AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.6 |
| AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.8 |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.6 |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 Syncro/4motion |
| VW PASSAT B5 (3B2) 1.8 T |
| VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 |
| VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion |
| VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.6 |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 Syncro/4motion |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.8 T |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion |
| VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PSH |
| Код запчастини | 2,05507E+11 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PSH 205.507.090.000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 837,40 ₴



