Конденсер кондиціонера OPEL ANTARA 2.0 D 06- (94977)
- В наявності
- Код: NI 94977
5 835 ₴
5 251,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера OPEL ANTARA 2.0 D 06- (94977)

NI 94977

94977
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 12 мм |
| O впускного отвору | 12 мм |
| Глибина решітки | 18 мм |
| Довжина решітки | 670 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із наповненням азотом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| хім. властивість | стійк. до корозії |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 393 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| CHEVROLET | 20759647 |
| CHEVROLET | 20759648 |
| GMC | 20759647 |
| GMC | 20759648 |
| GMC | 4803979 |
| GMC | 4806936 |
| GMC | 96629581 |
| GMC | 96805196 |
| OPEL | 20759647 |
| OPEL | 20759648 |
| OPEL | 4803979 |
| OPEL | 4806936 |
| OPEL | 4817557 |
| OPEL | 4817564 |
| OPEL | 96629581 |
| OPEL | 96805196 |
| VAUXHALL | 20759647 |
| VAUXHALL | 20759648 |
| VAUXHALL | 4803979 |
| VAUXHALL | 4806936 |
| VAUXHALL | 96629581 |
| VAUXHALL | 96805196 |

| Марка / Модель |
| CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.0 D 4WD |
| CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.0 D |
| CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.0 D 4WD |
| OPEL ANTARA A (L07) 2.0 CDTI |
| OPEL ANTARA A (L07) 2.0 CDTI |
| OPEL ANTARA A (L07) 2.0 CDTI |
| OPEL ANTARA A (L07) 2.0 CDTI 4x4 |
| OPEL ANTARA A (L07) 2.2 CDTi 4x4 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 94977 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 94977 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 251,50 ₴









