

Піввісь CITROEN C3, C4 CACTUS, DS3, 208 (VKJC 8617)
- В наявності
- Код: SK VKJC 8617
5 003 ₴
4 502,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь CITROEN C3, C4 CACTUS, DS3, 208 (VKJC 8617)

SK VKJC 8617

VKJC 8617
(SKF)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра на стороні колеса | 84,4 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 82 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 48,3 мм |
| Довжина | 641 мм |
| Довжина 2 | 62,5 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 21 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 24 |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Новий компонент | |
| Розмір нарізі | M20x1,5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| CITROEN | 3272.VP |
| CITROEN | 3272.VQ |
| PEUGEOT | 3272.VP |
| PEUGEOT | 3272.VQ |

| Марка / Модель |
| CITROEN C3 II (SC_) 1.6 HDi |
| CITROEN C4 CACTUS 1.2 VTi 82 |
| CITROEN C4 CACTUS 1.2 THP 110 |
| CITROEN C4 CACTUS 1.5 BlueHDi 100 |
| CITROEN C4 CACTUS 1.6 BlueHDi 100 |
| CITROEN DS3 (SA_) 1.2 VTi 82 |
| CITROEN DS3 (SA_) 1.2 THP 110 |
| CITROEN DS3 (SA_) 1.4 VTi 95 |
| CITROEN DS3 (SA_) 1.4 VTi 95 LPG |
| CITROEN DS3 (SA_) 1.6 VTi 120 |
| CITROEN DS3 (SA_) 1.6 THP 150 |
| CITROEN DS3 (SA_) 1.6 THP 155 |
| CITROEN DS3 (SA_) 1.6 HDi 90 |
| CITROEN DS3 (SA_) 1.6 BlueHDi 100 |
| CITROEN DS3 (SA_) 1.6 HDi 110 |
| CITROEN DS3 (SA_) 1.6 HDi 115 |
| CITROEN DS3 Кабріолет 1.2 VTi 82 |
| CITROEN DS3 Кабріолет 1.2 THP 110 |
| CITROEN DS3 Кабріолет 1.6 VTi 120 |
| CITROEN DS3 Кабріолет 1.6 THP 150 |
| CITROEN DS3 Кабріолет 1.6 THP 165 |
| CITROEN DS3 Кабріолет 1.6 HDi 90 |
| PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.4 VTi |
| PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 VTi |
| PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 THP |
| PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 GTi |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC 8617 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 208, C4 Cactus, C3, DS3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SK VKJC 8617 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 502,70 ₴



