



Радіатор наддуву MERCEDES C-CLASS W204 (07-) C180CDI-C250CDI-C320CDI-C350CDI/ M/A /AC+/-(03/07-) OE 204 500 03 00 (96597)
- В наявності
- Код: NI 96597
5 857 ₴
5 271,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву MERCEDES C-CLASS W204 (07-) C180CDI-C250CDI-C320CDI-C350CDI/ M/A /AC+/-(03/07-) OE 204 500 03 00 (96597)

NI 96597

96597
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 62 мм |
| Довжина решітки | 626 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Роз’єм ліворуч, прямий |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без швидкодійної муфти |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина решітки | 142 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | 2045000300 |
| MERCEDES-BENZ | A2045000300 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 180 Kompressor (204.044, 204.045) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI (204.008) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 300 CDI 4-matic (204.092) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 320 CDI (204.022) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 320 CDI 4-matic (204.089) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI (204.022) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI 4-matic (204.089) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI (204.025) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI 4-matic (204.092) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 350 CDI (204.023) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 180 Kompressor (204.245) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 220 CDI (204.202) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 220 CDI (204.208) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 320 CDI (204.222) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 320 CDI 4-matic (204.289) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI (204.225) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI 4-matic (204.292) |
| MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI (204.223) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 320 CDI 4-matic (204.983) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 CDI 4-matic (204.992) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 CDI 4-matic (204.992) |
| MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 350 CDI 4-matic (204.993) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 96597 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Довжина ядра радіатора | 626 мм |
| Ширина ядра радіатора | 142 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 96597 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 271,30 ₴



