Комплект зчеплення SEAT: IBIZA (93>99) 2.0I, TOLEDO (91>98) 1.8I, 2.0I/VOLKSWAGEN: GOLF II (83>91) 1.3, 1.8I, GOLF III (621 0359
- В наявності
- Код: LK 621 0359 09
5 908 ₴
5 317,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект зчеплення SEAT: IBIZA (93>99) 2.0I, TOLEDO (91>98) 1.8I, 2.0I/VOLKSWAGEN: GOLF II (83>91) 1.3, 1.8I, GOLF III (621 0359 09)

LK 621 0359 09

621 0359 09
(LUK)
| Характеристика | Свойство |
| O | 210 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з диском вимкнення зчеплення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з комплектом стопорних гвинтів |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі стопорним кільцем |

| Виробник | Оригінальний номер |
| VW | 027 141 025 |
| VW | 027 141 025 A |
| VW | 027 141 025 B |
| VW | 027 141 025 F |
| VW | 027 141 025 M |
| VW | 027 141 025 N |
| VW | 027 141 025 Q |
| VW | 027 141 031 D |
| VW | 027 141 031 E |
| VW | 027 141 031 F |
| VW | 027 141 031 G |
| VW | 027 141 031 R |
| VW | 027 141 031 S |
| VW | 027 141 032 B |
| VW | 027 198 141 CV |
| VW | 027 198 141 CX |
| VW | 027141025 |
| VW | 027141025A |
| VW | 027141025B |
| VW | 027141025F |
| VW | 027141025M |
| VW | 027141025N |
| VW | 027141025Q |
| VW | 027141031D |
| VW | 027141031E |
| VW | 027141031F |
| VW | 027141031G |
| VW | 027141031R |
| VW | 027141031S |
| VW | 027141032B |
| VW | 027198141CV |
| VW | 027198141CX |

| Марка / Модель |
| VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V |
| VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V |
| VW GOLF III (1H1) 2.0 |
| VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 |
| VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V |
| VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V |
| VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V |
| VW SCIROCCO (53B) 1.8 16V |
| VW VENTO (1H2) 2.0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Код запчастини | 621 0359 09 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Vento, Scirocco, Jetta, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | LK 621 0359 09 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 317,20 ₴



