

Піввісь NISSAN X-TRAIL (T30) 2.0 4X4 (VKJC 7423)
- В наявності
- Код: SK VKJC 7423
5 663 ₴
5 096,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь NISSAN X-TRAIL (T30) 2.0 4X4 (VKJC 7423)

SK VKJC 7423

VKJC 7423
(SKF)
| Характеристика | Свойство |
| O кільця ABS | 86,7 мм |
| O шарніра на стороні колеса | 95 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 85 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 56 мм |
| Довжина | 618 мм |
| Довжина 2 | 65,5 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 29 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 29 |
| Кільк. зуб. кільця ABS | 44 |
| Розмір нарізі | M24x1,5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 39101-8H710 |

| Марка / Модель |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 4x4 |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.5 4x4 |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.5 4x4 |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 Di 4x4 |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 4x4 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC 7423 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SK VKJC 7423 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 096,70 ₴



