Радіатор охолоджування HONDA SHUTTLE (RA) 2.2 16V (RA1) 1994.06 - 2004.06 (CR 547 000S)
- В наявності
- Код: MH CR 547 000S
5 927 ₴
5 334,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування HONDA SHUTTLE (RA) 2.2 16V (RA1) 1994.06 - 2004.06 (CR 547 000S)

MH CR 547 000S

CR 547 000S
(MAHLE)
| Характеристика | Свойство |
| Вага нетто | 2743 г |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Висота паковання | 67,00 см |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина паковання | 77,5 см |
| Довжина решітки | 425 мм |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Тип коробки передач | Автоматична коробка передач |
| Тип коробки передач | Коробка передач |
| Ширина паковання | 13,00 см |
| Ширина решітки | 702 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| HONDA | 19 010 P1E 901 |
| HONDA | 19 010 P1E E51 |
| HONDA | 19 010 PEA 901 |
| HONDA | 19010P1EA51 |

| Марка / Модель |
| HONDA SHUTTLE (RA) 2.2 16V (RA1) |
| HONDA SHUTTLE (RA) 2.3 16V (RA3, RA5) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | CR 547 000S |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Shuttle |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 425 мм |
| Ширина ядра радіатора | 702 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MH CR 547 000S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 334,30 ₴












