

Піввісь RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 08.1997- *Р.ВИП.ВІД: 11.2002-03.2003 *КОД ДВИГУНА: K7J 701 (24758)
- В наявності
- Код: SP 024758
5 945 ₴
5 350,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 08.1997- *Р.ВИП.ВІД: 11.2002-03.2003 *КОД ДВИГУНА: K7J 701 (24758)

SP 024758

24758
(SPIDAN)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра на стороні колеса | 83 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 79 мм |
| Внутрішнє зачеплення з боку диференціала (з’єднання КП) | 23 |
| Діам. ущільн. кільця | 52 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гайкою |
| Змінна частина | |
| Зовн. зачеп. кол. | 21 |
| Кільк. зуб. кільця ABS | 44 |
| Розмір нарізі | M20x1.5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| RENAULT | 7711497282 |
| RENAULT | 8200236103 |
| RENAULT | 8200613818 |

| Марка / Модель |
| RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) |
| RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) |
| RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spidan |
| Код запчастини | 24758 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SP 024758 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 350,50 ₴



