



Радіатор охолоджування AUDI A 3 / S 3 (12-) 1.2 TFSI (+) (65306)
- В наявності
- Код: NI 65306
5 902 ₴
5 311,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування AUDI A 3 / S 3 (12-) 1.2 TFSI (+) (65306)

NI 65306

65306
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 22,5 мм |
| O впускного отвору | 22,5 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 618 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 397 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 5Q0121251ED |
| AUDI | 5Q0121251EJ |
| AUDI | 5Q0121251GB |
| AUDI | 5Q0121251GF |
| AUDI | 5Q0121251HS |
| CUPRA | 5Q0121251HS |
| SEAT | 5Q0121251ED |
| SEAT | 5Q0121251EJ |
| SEAT | 5Q0121251GB |
| SEAT | 5Q0121251GF |
| SEAT | 5Q0121251HS |
| SKODA | 5Q0121251ED |
| SKODA | 5Q0121251EJ |
| SKODA | 5Q0121251GB |
| SKODA | 5Q0121251GF |
| SKODA | 5Q0121251HS |
| VW | 5Q0121251ED |
| VW | 5Q0121251EJ |
| VW | 5Q0121251GB |
| VW | 5Q0121251GF |
| VW | 5Q0121251HS |
| VW | 5Q0121251Q |
| VW | 5QM121251H |
| VW | 5QM121251Q |

| Марка / Модель |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.0 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.2 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.2 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI g-tron |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 35 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 40 TDI quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.0 TFSI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.2 TFSI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.2 TFSI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TSI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.6 TDI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.6 TDI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.0 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 30 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.2 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.2 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 30 TDI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 35 TDI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.4 TSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.6 TDI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) 30 TDI |
| AUDI A3 Limousine (8YS, 8YM) 35 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 30 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF) 35 TDI |
| AUDI Q2 (GAB, GAG) 1.0 TFSI |
| AUDI Q2 (GAB, GAG) 1.4 TFSI |
| AUDI Q2 (GAB, GAG) 1.6 TDI |
| AUDI Q2 (GAB, GAG) 2.0 TDI |
| AUDI Q2 (GAB, GAG) 2.0 TDI quattro |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) 2.0 TDI |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) 2.0 TDI 4Drive |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.0 TSI |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.4 TSI |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.4 TSI 4Drive |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.6 TDI |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI 4Drive |
| SEAT LEON (5F1) 1.0 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 1.2 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 1.4 TGI |
| SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI |
| SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI |
| SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI |
| SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.0 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.2 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.2 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.2 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TGI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.0 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.2 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI |
| SEAT LEON (KL1, KLG) 2.0 TDI |
| SEAT LEON (KL1, KLG) 2.0 TDI |
| SKODA KAROQ (NU7, ND7) 1.4 TSI |
| SKODA KAROQ (NU7, ND7) 1.5 TSI |
| SKODA KAROQ (NU7, ND7) 1.5 TSI 4x4 |
| SKODA KAROQ (NU7, ND7) 1.6 TDI |
| SKODA KAROQ (NU7, ND7) 2.0 TDI |
| SKODA KAROQ (NU7, ND7) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 1.4 TSI |
| SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 1.4 TSI |
| SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 1.4 TSI 4x4 |
| SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 2.0 TDI |
| SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.0 TSI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.2 TSI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.2 TSI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.4 TSI G-TEC |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.4 TSI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.4 TSI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.0 TSI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.2 TSI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.2 TSI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.2 TSI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.4 TSI G-TEC |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.4 TSI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.4 TSI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA IV (NX3, NN3, PV3) 1.0 TSI |
| SKODA OCTAVIA IV (NX3, NN3, PV3) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA IV (NX3, NN3, PV3) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA IV (NX3, NN3, PV3) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA IV Combi (NX5, PV5) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA IV Combi (NX5, PV5) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA IV Combi (NX5, PV5) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA SUPERB III (3V3) 1.4 TSI |
| SKODA SUPERB III (3V3) 1.4 TSI |
| SKODA SUPERB III (3V3) 1.4 TSI 4x4 |
| SKODA SUPERB III (3V3) 1.6 TDI |
| SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI |
| SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI |
| SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 1.4 TSI |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 1.4 TSI |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 1.4 TSI 4x4 |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 1.6 TDI |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 2.0 TDI |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 2.0 TDI |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA YETI (5L) 1.2 TSI |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 65306 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Caddy, Formentor, Touran, A3, Octavia, Passat, Leon, Golf, Yeti |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 618 мм |
| Ширина ядра радіатора | 397 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 65306 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 311,80 ₴



