
Паливний насос в зборі AUDI A4 B7 (8EC) - 2.0 TFSI QUATTRO (11.2004 - 06.2008) (7.03794.43.0)
- В наявності
- Код: PG 7.03794.43.0
6 266 ₴
5 639,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паливний насос в зборі AUDI A4 B7 (8EC) - 2.0 TFSI QUATTRO (11.2004 - 06.2008) (7.03794.43.0)

PG 7.03794.43.0

7.03794.43.0
(PIERBURG)
| Характеристика | Свойство |
| O | 114 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з датчиком бака |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Загальна довжина | 270 мм |
| Кількість роз’ємів | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Тиск [бар] | 3 бар |
| Тиск [фунт-сила на кв. дюйм] | 43,5 фунт-сила на кв. дюйм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 8E0 919 051 AK |
| AUDI | 8E0 919 051 AL |
| AUDI | 8E0 919 051 CQ |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 B7 Кабріолет (8HE) 2.0 TFSI 16V |
| AUDI A4 B7 Кабріолет (8HE) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A4 B7 Кабріолет (8HE) RS4 quattro |
| AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A4 B7 (8EC) RS4 quattro |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) RS4 quattro |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pierburg |
| Код запчастини | 7.03794.43.0 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Режим роботи | Електричний |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Тиск палива | 3 бар |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PG 7.03794.43.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 639,40 ₴



