



Радіатор охолоджування TOYOTA HIACE 2,0 D 95- (64858A)
- В наявності
- Код: NI 64858A
5 907 ₴
5 316,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування TOYOTA HIACE 2,0 D 95- (64858A)

NI 64858A

64858A
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 34 мм |
| O впускного отвору | 34 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 525 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | із запірною кришкою |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 618 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| TOYOTA | 164005B320 |
| TOYOTA | 1640075321 |

| Марка / Модель |
| TOYOTA HIACE IV Фургон (__H1_, __H2_) 2.4 (RCH12, RCH22) |
| TOYOTA HIACE IV Фургон (__H1_, __H2_) 2.4 4WD (RCH18, RCH28) |
| TOYOTA HIACE IV Фургон (__H1_, __H2_) 2.7 (RCH13, RCH23) |
| TOYOTA HIACE IV Фургон (__H1_, __H2_) 2.7 4WD (RCH19, RCH29) |
| TOYOTA HIACE IV Фургон (__H1_, __H2_) 2.4 D (LXH12, LXH22) |
| TOYOTA HIACE IV Автобус (__H1_, __H2_) 2.4 (RCH12, RCH22) |
| TOYOTA HIACE IV Автобус (__H1_, __H2_) 2.4 4WD (RCH18) |
| TOYOTA HIACE IV Автобус (__H1_, __H2_) 2.7 (RCH13, RCH23) |
| TOYOTA HIACE IV Автобус (__H1_, __H2_) 2.7 4WD (RCH19) |
| TOYOTA HIACE IV Автобус (__H1_, __H2_) 2.7 (RCH13, RCH23) |
| TOYOTA HIACE IV Автобус (__H1_, __H2_) 2.7 4WD (RCH19) |
| TOYOTA HIACE IV Автобус (__H1_, __H2_) 2.4 D (LXH12) |
| TOYOTA HIACE IV Автобус (__H1_, __H2_) 2.4 D (LXH12, LXH22) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 64858A |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | HiAce |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 64858A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 316,30 ₴



