



Радіатор наддуву ALPINA D3 (E90-E91-E92) 2.0 (+) (96480)
- В наявності
- Код: NI 96480
5 913 ₴
5 321,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву ALPINA D3 (E90-E91-E92) 2.0 (+) (96480)

NI 96480

96480
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 106 мм |
| Довжина решітки | 508 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Роз’єм ліворуч, кутовий |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі швидкодійними муфтами |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина решітки | 97 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| ALPINA | 17517798788 |
| BMW | 17517798788 |

| Марка / Модель |
| BMW 1 (E87) 120 d |
| BMW 1 (E87) 120 d |
| BMW 1 (E87) 123 d |
| BMW 1 (E81) 120 d |
| BMW 1 (E81) 120 d |
| BMW 1 (E81) 120 d |
| BMW 1 (E81) 123 d |
| BMW 1 Купе (E82) 120 d |
| BMW 1 Купе (E82) 120 d |
| BMW 1 Купе (E82) 123 d |
| BMW 1 Кабріолет (E88) 120 d |
| BMW 1 Кабріолет (E88) 120 d |
| BMW 1 Кабріолет (E88) 123 d |
| BMW 3 (E90) 318 d |
| BMW 3 (E90) 318 d |
| BMW 3 (E90) 320 d |
| BMW 3 (E90) 320 d xDrive |
| BMW 3 (E90) 320 d |
| BMW 3 (E90) 320 d xDrive |
| BMW 3 (E90) 320 d |
| BMW 3 (E90) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 318 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d |
| BMW 3 Touring (E91) 320 d xDrive |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d xDrive |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d xDrive |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d xDrive |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d |
| BMW 3 Купе (E92) 320 d xDrive |
| BMW 3 Кабріолет (E93) 320 d |
| BMW 3 Кабріолет (E93) 320 d |
| BMW 3 Кабріолет (E93) 320 d |
| BMW 3 Кабріолет (E93) 320 d |
| BMW X1 (E84) sDrive 20 d |
| BMW X1 (E84) sDrive 20 d |
| BMW X1 (E84) xDrive 20 d |
| BMW X1 (E84) sDrive 20 d |
| BMW X1 (E84) xDrive 20 d |
| BMW X1 (E84) xDrive 23 d |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 96480 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 508 мм |
| Ширина ядра радіатора | 97 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 96480 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 321,70 ₴



