
ШРКШ зі змазкою в комплекті AUDI (036100)
- В наявності
- Код: SP 036100
5 968 ₴
5 371,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ШРКШ зі змазкою в комплекті AUDI (036100)

SP 036100

036100
(SPIDAN)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра | 103 мм |
| Внутр. зачеп. кол. | 30 |
| Діам. ущільн. кільця | 77 мм |
| Довжина | 98 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з мастилом |
| Зовн. зачеп. кол. | 42 |
| Матеріал гофрованого кожуха | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| механічна обробка | з проточкою у внутрішній частині |
| Новий компонент | |
| Розмір нарізі | M16x1.5 |
| Тип шарніра | 8-кулькове шарнірне з’єднання |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 8R0498099A |
| VW | 4G0407305A |

| Марка / Модель |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spidan |
| Код запчастини | 36100 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SP 036100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 371,20 ₴



