Радіатор охолоджування BMW I3 (I01) ELECTRIC 2013.08 - (735451)
- В наявності
- Код: VL 735451
5 980 ₴
5 382 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування BMW I3 (I01) ELECTRIC 2013.08 - (735451)

VL 735451

735451
(VALEO)
| Характеристика | Свойство |
| Вага | 2,75 кг |
| Глибина решітки | 19 мм |
| Довжина решітки | 348 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Обігрів/охолодження | для ТЗ без оливного радіатора |
| Тип корпуса | Пластмасовий корпус |
| Ширина решітки | 600 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 17 11 7 600 511 |
| BMW | 17117600511 |
| BMW | 7 600 511 |
| BMW | 7600511 |
| BMW | 760051101 |
| BMW | 7600511-01 |
| BMW | 760051102 |
| BMW | 7600511-02 |
| BMW (BRILLIANCE) | 17 11 7 600 511 |
| BMW (BRILLIANCE) | 17117600511 |
| BMW (BRILLIANCE) | 7 600 511 |
| BMW (BRILLIANCE) | 7600511 |

| Марка / Модель |
| BMW 1 (F21) 114 i |
| BMW 1 (F21) 116 i |
| BMW 1 (F21) 118 i |
| BMW 1 (F21) 118 i |
| BMW 1 (F21) 120 i |
| BMW 1 (F21) 114 d |
| BMW 1 (F21) 114 d |
| BMW 1 (F21) 116 d |
| BMW 1 (F21) 116 d |
| BMW 1 (F21) 116 d |
| BMW 1 (F21) 118 d |
| BMW 1 (F21) 118 d |
| BMW 1 (F21) 118 d xDrive |
| BMW 1 (F21) 118 d |
| BMW 1 (F21) 118 d xDrive |
| BMW 1 (F21) 120 d |
| BMW 1 (F21) 120 d |
| BMW 1 (F21) 120 d xDrive |
| BMW 1 (F21) 120 d |
| BMW 1 (F21) 120 d xDrive |
| BMW 1 (F20) 114 i |
| BMW 1 (F20) 116 i |
| BMW 1 (F20) 118 i |
| BMW 1 (F20) 118 i |
| BMW 1 (F20) 120 i |
| BMW 1 (F20) 114 d |
| BMW 1 (F20) 114 d |
| BMW 1 (F20) 116 d |
| BMW 1 (F20) 116 d |
| BMW 1 (F20) 116 d |
| BMW 1 (F20) 118 d |
| BMW 1 (F20) 118 d |
| BMW 1 (F20) 118 d xDrive |
| BMW 1 (F20) 118 d |
| BMW 1 (F20) 118 d xDrive |
| BMW 1 (F20) 120 d |
| BMW 1 (F20) 120 d |
| BMW 1 (F20) 120 d xDrive |
| BMW 1 (F20) 120 d |
| BMW 1 (F20) 120 d xDrive |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 218 d |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 218 d |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 218 d |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 220 d |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 220 d |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 220 d |
| BMW 2 Кабріолет (F23) 218 d |
| BMW 3 (F30, F80) 316 i |
| BMW 3 (F30, F80) 320 i |
| BMW 3 (F30, F80) 316 d |
| BMW 3 (F30, F80) 318 d |
| BMW 3 (F30, F80) 318 d xDrive |
| BMW 3 (F30, F80) 318 d |
| BMW 3 (F30, F80) 318 d xDrive |
| BMW 3 (F30, F80) 320 d |
| BMW 3 (F30, F80) 320 d |
| BMW 3 (F30, F80) 320 d xDrive |
| BMW 3 (F30, F80) 320 d |
| BMW 3 (F30, F80) 320 d xDrive |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 318 d |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 318 d |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 318 d |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d xDrive |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d xDrive |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (F31) 316 i |
| BMW 3 Touring (F31) 316 d |
| BMW 3 Touring (F31) 318 d |
| BMW 3 Touring (F31) 318 d xDrive |
| BMW 3 Touring (F31) 318 d |
| BMW 3 Touring (F31) 318 d xDrive |
| BMW 3 Touring (F31) 320 d |
| BMW 3 Touring (F31) 320 d |
| BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (F31) 320 d |
| BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 418 d |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 420 d |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 420 d xDrive |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 420 d |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 420 d xDrive |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 420 d |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 420 d xDrive |
| BMW 4 Кабріолет (F33, F83) 420 d |
| BMW 4 Кабріолет (F33, F83) 420 d |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive |
| BMW i3 (I01) Electric |
| BMW i3 (I01) Electric |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 735451 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Ширина ядра радіатора | 600 мм |
| Довжина ядра радіатора | 348 мм |
| Глибина ядра радіатора | 19 мм |
| Призначення | Для автомобілів без масляного радіатора |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | VL 735451 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 382 ₴



