Радіатор охолоджування MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU5W) 2001.03 - 2008.07 (735202)
- В наявності
- Код: VL 735202
6 000 ₴
5 400 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU5W) 2001.03 - 2008.07 (735202)

VL 735202

735202
(VALEO)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 35 мм |
| O впускного отвору | 35 мм |
| Вага | 5,99 кг |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 425 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з регулятором подачі охолоджувальної рідини |
| Матеріал | Алюміній |
| Обігрів/охолодження | для ТЗ з оливним радіатором |
| Тип корпуса | Пластмасовий корпус |
| Ширина решітки | 691 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MITSUBISHI | MN156319 |

| Марка / Модель |
| MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU4W) |
| MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU5W) |
| MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU5W) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 735202 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Ширина ядра радіатора | 691 мм |
| Довжина ядра радіатора | 425 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Призначення | Для автомобілів з масляним радіатором |
| Конструктивні особливості | Без регулятора охолоджуючої рідини |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | VL 735202 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴



