Дросельна заслонка з електроприводом BMW 3 (E46) - 316 I (1997.12 - 2005.05) (955098)
- В наявності
- Код: NI 955098
5 955 ₴
5 359,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дросельна заслонка з електроприводом BMW 3 (E46) - 316 I (1997.12 - 2005.05) (955098)

NI 955098

955098
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 60 мм |
| O впускного отвору | 74 мм |
| Висота | 143 мм |
| Довжина | 124 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнень |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без перепускного клапана низького тиску |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ потребує програмування/оновлення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з датчиком |
| Кількість штирових контактів | 6 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Спосіб монтажу | Гвинтовий роз’єм |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Форма корпуса штекера | Форма D |
| Ширина | 85 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 13541439224 |
| BMW | 1439224 |

| Марка / Модель |
| BMW 1 (E87) 116 i |
| BMW 1 (E87) 118 i |
| BMW 3 (E46) 316 i |
| BMW 3 (E46) 316 i |
| BMW 3 (E46) 318 i |
| BMW 3 Купе (E46) 316 Ci |
| BMW 3 Купе (E46) 318 Ci |
| BMW 3 Купе (E46) 318 Ci |
| BMW 3 Touring (E46) 316 i |
| BMW 3 Touring (E46) 318 i |
| BMW 3 Кабріолет (E46) 318 Ci |
| BMW 3 Кабріолет (E46) 318 Ci |
| BMW 3 Compact (E46) 316 ti |
| BMW 3 Compact (E46) 316 ti |
| BMW 3 Compact (E46) 318 ti |
| BMW 3 (E90) 316 i |
| BMW 3 (E90) 318 i |
| BMW 3 Touring (E91) 318 i |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 955098 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Форма з'єднувача | Форма D |
| Режим роботи | Електричний |
| Конструктивні особливості | Без вакуумного байпасу |
| Кількість контактів | 6 |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 955098 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 359,50 ₴








