Паливний насос в зборі SMART FORTWO (450) - 0.7 (450.352, ...) (2004.01 - 2007.02) (7.00468.52.0)
- В наявності
- Код: PG 7.00468.52.0
6 211 ₴
5 589,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паливний насос в зборі SMART FORTWO (450) - 0.7 (450.352, ...) (2004.01 - 2007.02) (7.00468.52.0)

PG 7.00468.52.0

7.00468.52.0
(PIERBURG)
| Характеристика | Свойство |
| O | 134 мм |
| Загальна довжина | 177 мм |
| Кількість роз’ємів | 3 |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Сила струму до | 5,9 А |
| Тиск [бар] | 4,9 бар |
| Тиск [фунт-сила на кв. дюйм] | 71,1 фунт-сила на кв. дюйм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| SMART | 0010688V001000000 |
| SMART | Q0010688V001000000 |

| Марка / Модель |
| SMART CABRIO (450) 0.6 (S1OLA1, 450.441, 450.442, 450.443) |
| SMART CABRIO (450) 0.6 (S1OLD2, 450.452) |
| SMART CABRIO (450) 0.6 (450.432) |
| SMART CABRIO (450) 0.7 (450.452, 450.432) |
| SMART CABRIO (450) 0.7 (450.433) |
| SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLB1, 450.331, 450.336) |
| SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (S1CLA1, 450.341) |
| SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (450.352, 450.353) |
| SMART CITY-COUPE (450) 0.6 (450.330, 450.332) |
| SMART CITY-COUPE (450) 0.7 (450.330) |
| SMART CITY-COUPE (450) 0.7 (450.352, 450.353) |
| SMART CITY-COUPE (450) 0.7 (450.333) |
| SMART CROSSBLADE (450) 0.6 (450.418) |
| SMART FORTWO Купе (450) 0.6 (450.332) |
| SMART FORTWO Купе (450) 0.7 (450.330) |
| SMART FORTWO Купе (450) 0.7 (450.335) |
| SMART FORTWO Купе (450) 0.7 (450.352, 450.332) |
| SMART FORTWO Купе (450) 0.7 (450.333) |
| SMART FORTWO Cabrio (450) 0.6 |
| SMART FORTWO Cabrio (450) 0.7 (450.452) |
| SMART FORTWO Cabrio (450) 0.7 (450.433) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pierburg |
| Код запчастини | 7.00468.52.0 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Fortwo, Cabrio, City-Coupe |
| Режим роботи | Електричний |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Тиск палива | 4.9 бар |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PG 7.00468.52.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 589,90 ₴



