Радіатор наддуву RENAULT MEGANE III (08-) 2.0 DCI (+) (96543)
- В наявності
- Код: NI 96543
5 985 ₴
5 386,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор наддуву RENAULT MEGANE III (08-) 2.0 DCI (+) (96543)

NI 96543

96543
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 100 мм |
| Довжина решітки | 656 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Роз’єм ліворуч, кутовий |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Роз’єм праворуч, прямий |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі швидкодійними муфтами |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина решітки | 105 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| RENAULT | 144960023R |
| RENAULT | 144969107R |

| Марка / Модель |
| RENAULT GRAND SCENIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0Y, JZ26) |
| RENAULT GRAND SCENIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0L) |
| RENAULT MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_) 2.0 TCe 220 |
| RENAULT MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_) 2.0 dCi (BZ0Y) |
| RENAULT MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_) 2.0 dCi (BZ0L) |
| RENAULT MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_) 2.0 dCi |
| RENAULT MEGANE III Купе (DZ0/1_) 2.0 TCe 220 |
| RENAULT MEGANE III Купе (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ1N) |
| RENAULT MEGANE III Купе (DZ0/1_) 2.0 R.S. |
| RENAULT MEGANE III Купе (DZ0/1_) 2.0 R.S. |
| RENAULT MEGANE III Купе (DZ0/1_) 2.0 dCi (DZ0Y) |
| RENAULT MEGANE III Купе (DZ0/1_) 2.0 dCi (DZ0L) |
| RENAULT MEGANE III Купе (DZ0/1_) 2.0 dCi |
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe |
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0Y) |
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0L) |
| RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi |
| RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 dCi (EZ0L) |
| RENAULT SCENIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0Y, JZ26) |
| RENAULT SCENIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0L) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 96543 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 100 мм |
| Довжина ядра радіатора | 656 мм |
| Ширина ядра радіатора | 105 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 96543 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 386,50 ₴








