Піввісь RENAULT LAGUNA II (BG0) 1/2001 => 2/2005 (DK55.219)
- В наявності
- Код: SN DK55.219
5 950 ₴
5 355 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь RENAULT LAGUNA II (BG0) 1/2001 => 2/2005 (DK55.219)

SN DK55.219

DK55.219
(SNR)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра на стороні колеса | 109,5 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 98 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 56,5 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 26 |
| Новий компонент | |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |

| Виробник | Оригінальний номер |
| RENAULT | 7711134776 |
| RENAULT | 8200079916 |
| RENAULT | 8200387548 |

| Марка / Модель |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 3.0 V6 24V (BG01, BG02, BG0D, BG0Y) |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi |
| RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 2.2 dCi (BG0F) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 3.0 V6 24V (KG0D, KG01) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F, KG1N) |
| RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 2.2 dCi (KG0F) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Код запчастини | DK55.219 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SN DK55.219 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 355 ₴



