



Радіатор охолоджування PEUGEOT 5008 (09-) 1.2 THP|PEUGEOT 5008 (09-) 1.6 BLUEHDI|PEUGEOT 5008 (09-) 1.6 THP|PEUGEOT PARTNER (B9)
- В наявності
- Код: NI 636029
5 998 ₴
5 398,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування PEUGEOT 5008 (09-) 1.2 THP|PEUGEOT 5008 (09-) 1.6 BLUEHDI|PEUGEOT 5008 (09-) 1.6 THP|PEUGEOT PARTNER (B9) (08-) 1.2 THP|CITROEN BERLINGO (B9 (636029)

NI 636029

636029
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 34,5 мм |
| O впускного отвору | 34,5 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 26 мм |
| Довжина решітки | 380 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 544 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| CITROEN | 9800482380 |
| DS | 1610824180 |
| DS | 9800482380 |
| FORCE | R14815 |
| PEUGEOT | 1610824180 |
| PEUGEOT | 9800482380 |

| Марка / Модель |
| CITROEN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.2 PureTech 110 |
| CITROEN C4 II (NC_) 1.2 THP 130 (NCHNYM, NCHNYT) |
| CITROEN C4 II (NC_) 1.6 BlueHDi 115 |
| CITROEN C4 II (NC_) 1.6 BlueHDi 120 |
| CITROEN DS4 (NX_) 1.2 THP 130 |
| CITROEN DS4 (NX_) 1.6 BlueHDi 120 |
| CITROEN DS5 1.6 THP 165 Hybrid |
| CITROEN DS5 1.6 BlueHDi 120 |
| CITROEN DS5 1.6 HDi |
| DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.2 THP 130 (NXHNYM) |
| DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 THP 165 |
| DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 115 |
| DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK (NX_) 1.6 BlueHDi 120 |
| DS DS 5 (KF_) 1.6 THP 165 (KF5GZT) |
| DS DS 5 (KF_) 1.6 BlueHDi 120 |
| PEUGEOT 3008 I Мінівен (0U_) 1.2 |
| PEUGEOT 3008 I Мінівен (0U_) 1.6 BlueHDi 120 |
| PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.2 |
| PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 THP 163 |
| PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 THP 165 |
| PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_) 1.6 BlueHDi 120 |
| PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.2 THP |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 636029 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, Berlingo, C4, Partner |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 380 мм |
| Ширина ядра радіатора | 544 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 636029 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 398,20 ₴



