
Помпа масляна NISSAN NAVARA (OP0052)
- В наявності
- Код: MM OP0052
6 243 ₴
5 618,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Помпа масляна NISSAN NAVARA (OP0052)

MM OP0052

OP0052
(MAGNETI)

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 15010-AD200 |
| NISSAN | 15010VK500 |
| NISSAN | 15010-VK500 |
| NISSAN | 15010VK50A |
| NISSAN | 15010-VK50A |
| NISSAN | 15010-VM00A |
| NISSAN | 15010VM00B |
| NISSAN | 15010-VM00B |
| NISSAN | 15020-AD200 |

| Марка / Модель |
| NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi |
| NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi |
| NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi |
| NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi |
| NISSAN MURANO II (Z51) 2.5 dCi 4x4 |
| NISSAN NAVARA (D22) 2.5 D 4x4 |
| NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi |
| NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4WD |
| NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4WD |
| NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4WD |
| NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB) |
| NISSAN NAVARA NP300 Пікап (D23, D23T) 2.5 dCi 4x4 |
| NISSAN NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi 4x4 |
| NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD |
| NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD |
| NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD |
| NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD |
| NISSAN PICK UP (D22) 2.5 Di |
| NISSAN PICK UP (D22) 2.5 dCi 4WD |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 Di 4x4 |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 4x4 |
| NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 28.11 DCI, 32.11 DCI, 35.11 DCI 2.5 (F24M) |
| NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 28.12 DCI, 32.12 DCI, 34.12 DCI, 35.12 DCI 2.5 (F24M) |
| NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.13 DCI, 45.13 DCI 2.5 (F24M) |
| NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.14 DCI, 45.14 DCI 2.5 (F24M) |
| NISSAN NAVARA NP300 Платформа/шасі (D40) 2.5 dCi |
| NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 28.12, 32.12, 35.12 (F91AN, F24M) |
| NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.14, 45.14 |
| NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.15, 45.15 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP0052 |
| Стан | Новий |
| Виробник | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | MM OP0052 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 618,70 ₴



