Конденсер кондиціонера NISSAN LEAF (ZE) (10-) ELECTRIC|NISSAN NV 200 (M20_) (10-) E-NV (940583)
- В наявності
- Код: NI 940583
6 011 ₴
5 409,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера NISSAN LEAF (ZE) (10-) ELECTRIC|NISSAN NV 200 (M20_) (10-) E-NV (940583)

NI 940583

940583
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 10,2 мм |
| O впускного отвору | 15,5 мм |
| Глибина решітки | 12 мм |
| Довжина решітки | 614 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із наповненням азотом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| хім. властивість | стійк. до корозії |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 345 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 921003NL0A |
| NISSAN | 921003NL1A |
| NISSAN | 921003NL1B |
| NISSAN | 921005SH0A |

| Марка / Модель |
| NISSAN LEAF (ZE0) Electric |
| NISSAN LEAF (ZE1) Electric |
| NISSAN NV200 / EVALIA Автобус e-NV (ME0M) |
| NISSAN NV200 Фургон e-NV (ME0N) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 940583 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 940583 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 409,90 ₴









