



Дросельна заслонка з електроприводом FORD C-MAX (DM2) - 1.8 (2007.02 - 2010.09) (955199)
- В наявності
- Код: NI 955199
6 013 ₴
5 411,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дросельна заслонка з електроприводом FORD C-MAX (DM2) - 1.8 (2007.02 - 2010.09) (955199)

NI 955199

955199
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 55 мм |
| O впускного отвору | 71 мм |
| Висота | 167 мм |
| Довжина | 136 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без перепускного клапана низького тиску |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ потребує програмування/оновлення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з датчиком |
| Кількість штирових контактів | 6 -пол. |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Спосіб монтажу | Гвинтовий роз’єм |
| Спосіб охолодження | з повітряним охолодженням |
| Форма корпуса штекера | прямокутн. |
| Ширина | 85 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1252882 |
| FORD | 1330253 |
| FORD | 1342642 |
| FORD | 1359640 |
| FORD | 1362955 |
| FORD | 1362961 |
| FORD | 1444984 |
| FORD | 1537636 |
| FORD | 4M5G9F991DB |
| FORD | 4M5G9F991DC |
| FORD | 4M5G9F991EA |
| FORD | 4M5G9F991EB |
| FORD | 4M5G9F991EC |
| FORD | 4M5G9F991ED |
| FORD | 4M5G9F991FA |
| FORD | 4M5G9F991ZA |
| VOLVO | 30658190 |
| VOLVO | 30731311 |
| VOLVO | 30756002 |
| VOLVO | 30757401 |
| VOLVO | 31293045 |

| Марка / Модель |
| FORD C-MAX (DM2) 1.8 |
| FORD C-MAX (DM2) 1.8 |
| FORD C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel |
| FORD C-MAX (DM2) 2.0 |
| FORD C-MAX (DM2) 2.0 LPG |
| FORD C-MAX (DM2) 2.0 CNG |
| FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 LPG |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 CNG |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.8 Flexifuel |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 2.0 LPG |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.8 |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.8 Flexifuel |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 2.0 |
| FORD FOCUS II Кабріолет 2.0 |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 |
| FORD GALAXY II (WA6) 2.0 |
| FORD GALAXY II (WA6) 2.0 Flexifuel |
| FORD MONDEO IV Ліфтбек (BA7) 2.0 |
| FORD MONDEO IV Ліфтбек (BA7) 2.0 Flexifuel |
| FORD MONDEO IV Ліфтбек (BA7) 2.0 LPG |
| FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 |
| FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel |
| FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG |
| FORD S-MAX (WA6) 2.0 |
| FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel |
| VOLVO C30 (533) 1.8 |
| VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel |
| VOLVO C30 (533) 2.0 |
| VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel |
| VOLVO S40 II (544) 1.8 |
| VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel |
| VOLVO S40 II (544) 2.0 |
| VOLVO S40 II (544) 2.0 F |
| VOLVO S80 II (124) 2.0 |
| VOLVO S80 II (124) 2.0 FlexFuel |
| VOLVO V50 (545) 1.8 |
| VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel |
| VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel |
| VOLVO V50 (545) 2.0 |
| VOLVO V70 III (135) 2.0 |
| VOLVO V70 III (135) 2.0 FlexiFuel |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 955199 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, S40, V70, V50, Mondeo, S80, C-Max, Galaxy, Fiesta, C30, Focus |
| Форма з'єднувача | Прямокутний |
| Режим роботи | Електричний |
| Конструктивні особливості | Без вакуумного байпасу |
| Кількість контактів | 6 |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 955199 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 411,70 ₴



