Конденсер кондиціонера HYUNDAI TUCSON (TLE) (18-) 16 CRDI (941072)
- В наявності
- Код: NI 941072
6 015 ₴
5 413,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера HYUNDAI TUCSON (TLE) (18-) 16 CRDI (941072)

NI 941072

941072
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 8,5 мм |
| O впускного отвору | 12,9 мм |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 491 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із наповненням азотом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| хім. властивість | стійк. до корозії |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 366 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| HYUNDAI | 97606D7000 |
| KIA | 97606D7000 |

| Марка / Модель |
| HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 T-GDi |
| HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 T-GDi Повний |
| HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi |
| HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi Повний |
| HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi |
| HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.6 CRDi Повний |
| HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.7 CRDi |
| HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 1.7 CRDi |
| HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.0 CRDi |
| HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.0 CRDi Повний |
| HYUNDAI TUCSON (TL, TLE) 2.0 CRDi Повний |
| KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 T-GDI |
| KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 T-GDI AWD |
| KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi |
| KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi |
| KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.6 CRDi AWD |
| KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.7 CRDi |
| KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 1.7 CRDi |
| KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi |
| KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi AWD |
| KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi |
| KIA SPORTAGE IV (QL, QLE) 2.0 CRDi AWD |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 941072 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 941072 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 413,50 ₴









