Конденсер кондиціонера TOYOTA AVENSIS VERSO 01- (94795)
- В наявності
- Код: NI 94795
6 021 ₴
5 418,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера TOYOTA AVENSIS VERSO 01- (94795)

NI 94795

94795
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 10,2 мм |
| O впускного отвору | 15,5 мм |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 711 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із наповненням азотом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| хім. властивість | стійк. до корозії |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 378 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| TOYOTA | 8846044430 |
| TOYOTA | 8846044440 |
| TOYOTA | 8846044450 |
| TOYOTA | 8846044460 |
| TOYOTA | 8846044510 |
| TOYOTA | 8846044520 |
| TOYOTA | 8846044530 |

| Марка / Модель |
| TOYOTA AVENSIS VERSO (_M2_) 2.0 VVT-i (ACM20_, ACM20R) |
| TOYOTA AVENSIS VERSO (_M2_) 2.0 D (CLM20_, CLM20R) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 94795 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 94795 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 418,90 ₴









