Радіатор охолоджування SKODA OCTAVIA III COMBI (5E5, 5E6) 1.4 TSI 2012.11 - 2020.10 (735559)
- В наявності
- Код: VL 735559
6 074 ₴
5 466,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування SKODA OCTAVIA III COMBI (5E5, 5E6) 1.4 TSI 2012.11 - 2020.10 (735559)

VL 735559

735559
(VALEO)
| Характеристика | Свойство |
| Вага | 4,08 кг |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки | 24 мм |
| Довжина решітки | 650 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Обігрів/охолодження | для ТЗ без оливного радіатора |
| Ширина решітки | 448 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 5Q0121251EK |
| AUDI | 5Q0121251EQ |
| AUDI | 5Q0121251ES |
| AUDI | 5Q0121251FB |
| AUDI | 5Q0121251GC |
| AUDI | 5Q0121251GG |
| AUDI | 5Q0121251GL |
| AUDI | 5Q0121251GR |
| AUDI | 5Q0121251HP |
| AUDI | 5Q0121251HQ |
| AUDI | 5WA121251D |
| AUDI (FAW) | L5QD121251Q |
| CUPRA | 5Q0121251GR |
| CUPRA | 5Q0121251HQ |
| CUPRA | 5WA121251D |
| SEAT | 5Q0121251EK |
| SEAT | 5Q0121251EQ |
| SEAT | 5Q0121251ES |
| SEAT | 5Q0121251FB |
| SEAT | 5Q0121251GC |
| SEAT | 5Q0121251GG |
| SEAT | 5Q0121251GL |
| SEAT | 5Q0121251GR |
| SEAT | 5Q0121251HP |
| SEAT | 5Q0121251HQ |
| SEAT | 5WA121251D |
| SKODA | 5Q0121251EQ |
| SKODA | 5Q0121251ES |
| SKODA | 5Q0121251FB |
| SKODA | 5Q0121251GC |
| SKODA | 5Q0121251GG |
| SKODA | 5Q0121251GL |
| SKODA | 5Q0121251GR |
| SKODA | 5Q0121251HP |
| SKODA | 5Q0121251HQ |
| SKODA | 5WA121251D |
| SKODA (SVW) | 5Q0121251EQ |
| VW | 5Q0121251EK |
| VW | 5Q0121251EQ |
| VW | 5Q0121251ES |
| VW | 5Q0121251FB |
| VW | 5Q0121251GC |
| VW | 5Q0121251GG |
| VW | 5Q0121251GL |
| VW | 5Q0121251GR |
| VW | 5Q0121251HP |
| VW | 5Q0121251HQ |
| VW | 5QD121251Q |
| VW | 5QM121251F |
| VW | 5WA121251D |
| VW (FAW) | 5Q0121251GC |
| VW (FAW) | 5Q0121251HP |
| VW (FAW) | L5Q0121251EQ |
| VW (FAW) | L5QD121251Q |

| Марка / Модель |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI g-tron |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TSI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.4 TFSI e-tron |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 40 TDI quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.4 TSI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI |
| AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.4 TSI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 40 TDI quattro |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.4 TFSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 1.4 TSI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 2.0 TDI |
| AUDI A3 Кабріолет (8V7, 8VE) 2.0 TDI quattro |
| AUDI Q2 (GAB, GAG) 1.4 TFSI |
| AUDI Q2 (GAB, GAG) 2.0 TDI |
| AUDI Q2 (GAB, GAG) 2.0 TDI quattro |
| AUDI Q2 (GAB, GAG) 2.0 TDI quattro |
| AUDI Q3 (F3B) 35 TDI |
| AUDI Q3 (F3B) 35 TDI quattro |
| AUDI Q3 (F3B) 40 TDI quattro |
| AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TDI |
| AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TDI |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) 1.4 e-Hybrid |
| CUPRA FORMENTOR (KM7, KMP) 1.4 e-Hybrid VZ |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.4 TSI |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.4 TSI 4Drive |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI 4Drive |
| SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI 4Drive |
| SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI |
| SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TGI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 1.4 TSI |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI |
| SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 1.4 TSI |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI |
| SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI |
| SEAT TARRACO (KN2) 1.5 TSI ACT |
| SEAT TARRACO (KN2) 2.0 TDI |
| SEAT TARRACO (KN2) 2.0 TDI 4Drive |
| SEAT TARRACO (KN2) 2.0 TDI 4Drive |
| SEAT TARRACO (KN2) 2.0 TDI 4Drive |
| SKODA KAROQ (NU7, ND7) 1.5 TSI |
| SKODA KAROQ (NU7, ND7) 1.5 TSI 4x4 |
| SKODA KAROQ (NU7, ND7) 2.0 TDI |
| SKODA KAROQ (NU7, ND7) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA KAROQ (NU7, ND7) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 1.4 TSI |
| SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 1.4 TSI |
| SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 1.4 TSI 4x4 |
| SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 2.0 TDI |
| SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) 2.0 RS Bi-TDI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.4 TSI G-TEC |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.4 TSI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.4 TSI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI RS |
| SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI / TDI RS 4x4 |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.4 TSI G-TEC |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.4 TSI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.4 TSI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI RS |
| SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI / TDI RS 4x4 |
| SKODA OCTAVIA IV (NX3, NN3, PV3) 1.4 TSI RS iV |
| SKODA OCTAVIA IV (NX3, NN3, PV3) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA IV (NX3, NN3, PV3) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA IV (NX3, NN3, PV3) 2.0 TDI RS |
| SKODA OCTAVIA IV (NX3, NN3, PV3) 2.0 TDI RS 4x4 |
| SKODA OCTAVIA IV Combi (NX5, PV5) 2.0 TDI |
| SKODA OCTAVIA IV Combi (NX5, PV5) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA OCTAVIA IV Combi (NX5, PV5) 2.0 TDI RS |
| SKODA OCTAVIA IV Combi (NX5, PV5) 2.0 TDI RS 4x4 |
| SKODA SUPERB III (3V3) 1.4 TSI |
| SKODA SUPERB III (3V3) 1.4 TSI |
| SKODA SUPERB III (3V3) 1.4 TSI 4x4 |
| SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI |
| SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI |
| SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 1.4 TSI |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 1.4 TSI |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 1.4 TSI 4x4 |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 2.0 TDI |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 2.0 TDI 4x4 |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 2.0 TDI |
| SKODA SUPERB III Універсал (3V5) 2.0 TDI 4x4 |
| VW CADDY V Мінівен (SBB, SBJ) 2.0 TDi |
| VW CADDY V Мінівен (SBB, SBJ) 2.0 TDi |
| VW CADDY V Мінівен (SBB, SBJ) 2.0 TDi |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) e-Golf |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TGI CNG |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI MultiFuel |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI MultiFuel |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 GTE Hybrid |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI 4motion |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTD |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 735559 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Tiguan, Formentor, Touran, A3, Octavia, Passat, Leon, TT, Golf, Q3 |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Призначення | Для автомобілів без масляного радіатора |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | VL 735559 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 466,60 ₴



