



Радіатор охолоджування HYUNDAI IONIQ (16-) 1.6 GDI HYBRID (606607)
- В наявності
- Код: NI 606607
6 028 ₴
5 425,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування HYUNDAI IONIQ (16-) 1.6 GDI HYBRID (606607)

NI 606607

606607
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 33 мм |
| O впускного отвору | 33 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 610 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 398 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| HYUNDAI | 25310G2000 |
| KIA | 25310G2000 |

| Марка / Модель |
| HYUNDAI IONIQ (AE) 1.6 GDI Hybrid |
| KIA NIRO I (DE) 1.6 GDI Plug-in Hybrid |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 606607 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 606607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 425,20 ₴



