Радіатор охолоджування AUDI A 4 / S 4 (07-) 2.0 TDI (+) (60355)
- В наявності
- Код: NI 60355
6 033 ₴
5 429,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування AUDI A 4 / S 4 (07-) 2.0 TDI (+) (60355)

NI 60355

60355
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 20 мм |
| O впускного отвору | 20 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 52 мм |
| Довжина решітки | 720 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 134 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 4G0145804 |
| AUDI | 4G0145804A |
| AUDI | 4G0145804D |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) S4 quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) S4 quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) S5 quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 (8T3) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) S5 quattro |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI |
| AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) S5 quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TDI |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) S6 quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) S6 quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) S6 quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) S6 quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) S7 quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) S7 quattro |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 2.0 TFSI hybrid |
| AUDI Q5 (8RB) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) SQ5 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI |
| AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 60355 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A7, A6, A8, A5, Q5 |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 52 мм |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 134 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 60355 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 429,70 ₴








