Конденсер кондиціонера FORD C-MAX (CB7,CEU) (10-) 2.0 HYBRID|FORD KUGA (CBS) (13-) 2.5 I 16V (940767)
- В наявності
- Код: NI 940767
6 040 ₴
5 436 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера FORD C-MAX (CB7,CEU) (10-) 2.0 HYBRID|FORD KUGA (CBS) (13-) 2.5 I 16V (940767)

NI 940767

940767
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 22,6 мм |
| O впускного отвору | 22,6 мм |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 625 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із наповненням азотом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| хім. властивість | стійк. до корозії |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 463 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1768031 |
| FORD | 1808330 |
| FORD | 1857264 |
| FORD | 2058300 |
| FORD | 2164542 |
| FORD | CV6119710FC |
| FORD | CV6119710FD |
| FORD | CV6119710FE |
| FORD | CV6119710KB |
| FORD | CV6119710KC |
| FORD USA | CV6Z19712B |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 940767 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 940767 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 436 ₴









