

Піввісь BMW 2 COUPE (F22, F87) 218 D (R/L) (VKJC 8981)
- В наявності
- Код: SK VKJC 8981
5 504 ₴
4 953,60 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь BMW 2 COUPE (F22, F87) 218 D (R/L) (VKJC 8981)

SK VKJC 8981

VKJC 8981
(SKF)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра на стороні колеса | 88,4 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 88,4 мм |
| Балка осі | Трубчаста суцільна вісь |
| Діам. ущільн. кільця | 57 мм |
| Діаметр хвостовика | 27,5 мм |
| Довжина | 748 мм |
| Довжина 2 | 75 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гайкою |
| Зовн. зачеп. кол. | 28 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 27 |
| Новий компонент | |
| Розмір нарізі | M24x1,5 |
| Сторона монтажу | Задня вісь ліворуч |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 33 20 7 597 681 |
| BMW | 33 20 7 629 301 |
| BMW | 33 20 8 680 347 |

| Марка / Модель |
| BMW 1 (F21) 116 i |
| BMW 1 (F21) 118 i |
| BMW 1 (F21) 116 d |
| BMW 1 (F21) 116 d |
| BMW 1 (F21) 116 d |
| BMW 1 (F21) 118 d |
| BMW 1 (F21) 118 d |
| BMW 1 (F21) 118 d xDrive |
| BMW 1 (F21) 118 d |
| BMW 1 (F21) 118 d xDrive |
| BMW 1 (F21) 120 d |
| BMW 1 (F21) 120 d |
| BMW 1 (F21) 120 d xDrive |
| BMW 1 (F21) 120 d |
| BMW 1 (F21) 120 d xDrive |
| BMW 1 (F21) 120 d |
| BMW 1 (F21) 120 d xDrive |
| BMW 1 (F20) 114 i |
| BMW 1 (F20) 118 i |
| BMW 1 (F20) 116 d |
| BMW 1 (F20) 116 d |
| BMW 1 (F20) 116 d |
| BMW 1 (F20) 118 d |
| BMW 1 (F20) 118 d |
| BMW 1 (F20) 118 d xDrive |
| BMW 1 (F20) 118 d |
| BMW 1 (F20) 118 d xDrive |
| BMW 1 (F20) 120 d |
| BMW 1 (F20) 120 d |
| BMW 1 (F20) 120 d xDrive |
| BMW 1 (F20) 120 d |
| BMW 1 (F20) 120 d xDrive |
| BMW 1 (F20) 120 d |
| BMW 1 (F20) 120 d xDrive |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 218 d |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 218 d |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 218 d |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 220 d |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 220 d xDrive |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 220 d |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 220 d |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 220 d xDrive |
| BMW 2 Купе (F22, F87) 220 d |
| BMW 2 Кабріолет (F23) 218 i |
| BMW 2 Кабріолет (F23) 218 d |
| BMW 2 Кабріолет (F23) 220 d |
| BMW 3 (F30, F80) 316 i |
| BMW 3 (F30, F80) 320 i |
| BMW 3 (F30, F80) 316 d |
| BMW 3 (F30, F80) 318 d |
| BMW 3 (F30, F80) 318 d xDrive |
| BMW 3 (F30, F80) 318 d |
| BMW 3 (F30, F80) 318 d xDrive |
| BMW 3 (F30, F80) 320 d |
| BMW 3 (F30, F80) 320 d |
| BMW 3 (F30, F80) 320 d xDrive |
| BMW 3 (F30, F80) 320 d |
| BMW 3 (F30, F80) 320 d xDrive |
| BMW 3 (F30, F80) 320 d xDrive |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 318 d |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 318 d |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 318 d |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d xDrive |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d xDrive |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d xDrive |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d |
| BMW 3 Gran Turismo (F34) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (F31) 320 i |
| BMW 3 Touring (F31) 335 i |
| BMW 3 Touring (F31) 335 i |
| BMW 3 Touring (F31) 335 i |
| BMW 3 Touring (F31) 316 d |
| BMW 3 Touring (F31) 318 d |
| BMW 3 Touring (F31) 318 d xDrive |
| BMW 3 Touring (F31) 318 d |
| BMW 3 Touring (F31) 318 d xDrive |
| BMW 3 Touring (F31) 320 d |
| BMW 3 Touring (F31) 320 d |
| BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (F31) 320 d |
| BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive |
| BMW 3 Touring (F31) 320 d |
| BMW 3 Touring (F31) 320 d xDrive |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 418 d |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 420 d |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 420 d xDrive |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 420 d |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 420 d xDrive |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 420 d |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 420 d xDrive |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 420 d |
| BMW 4 Купе (F32, F82) 420 d xDrive |
| BMW 4 Кабріолет (F33, F83) 420 d |
| BMW 4 Кабріолет (F33, F83) 420 d |
| BMW 4 Кабріолет (F33, F83) 420 d |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 i |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 i xDrive |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 418 d |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d |
| BMW 4 Gran Coupe (F36) 420 d xDrive |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC 8981 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SK VKJC 8981 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 953,60 ₴



