

Піввісь BMW X6 (E71, E72) ACTIVEHYBRID XDRIVE; F / L (VKJC 8105)
- В наявності
- Код: SK VKJC 8105
6 085 ₴
5 476,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь BMW X6 (E71, E72) ACTIVEHYBRID XDRIVE; F / L (VKJC 8105)

SK VKJC 8105

VKJC 8105
(SKF)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра на стороні колеса | 86,3 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 85,8 мм |
| Балка осі | Трубчаста суцільна вісь |
| Діам. ущільн. кільця | 64,7 мм |
| Діаметр хвостовика | 24,5 мм |
| Довжина | 635 мм |
| Довжина 2 | 62,5 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гайкою |
| Зовн. зачеп. кол. | 30 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 27 |
| Матеріал | Термопласт |
| Розмір нарізі | M27x1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 31 60 7 545 125 |
| BMW | 31 60 7 553 945 |
| BMW | 31 60 7 622 883 |
| BMW | 31 60 7 629 883 |
| BMW | 31 60 8 631 751 |

| Марка / Модель |
| BMW X5 (E70) 3.0 si |
| BMW X5 (E70) xDrive 30 i |
| BMW X5 (E70) xDrive 35 i |
| BMW X5 (E70) xDrive 35 i |
| BMW X5 (E70) M |
| BMW X5 (E70) 4.8 i xDrive |
| BMW X5 (E70) xDrive 48 i |
| BMW X5 (E70) xDrive 50 i |
| BMW X5 (E70) 3.0 d |
| BMW X5 (E70) 3.0 sd |
| BMW X5 (E70) xDrive 35 d |
| BMW X5 (F15, F85) xDrive 50 i |
| BMW X5 (F15, F85) M |
| BMW X6 (E71, E72) xDrive 35 i |
| BMW X6 (E71, E72) xDrive 50 i |
| BMW X6 (E71, E72) ActiveHybrid |
| BMW X6 (E71, E72) M |
| BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d |
| BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d |
| BMW X6 (F16, F86) xDrive 50 i |
| BMW X6 (F16, F86) M |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC 8105 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SK VKJC 8105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 476,50 ₴



