

Піввісь VW TIGUAN (VKJC 4518)
- В наявності
- Код: SK VKJC 4518
6 289 ₴
5 660,10 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь VW TIGUAN (VKJC 4518)

SK VKJC 4518

VKJC 4518
(SKF)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра на стороні колеса | 100 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 85,7 мм |
| Балка осі | Трубчаста суцільна вісь |
| Діам. ущільн. кільця | 59,5 мм |
| Діаметр хвостовика | 27 мм |
| Довжина | 565 мм |
| Довжина 2 | 50,5 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гайкою |
| Зовн. зачеп. кол. | 36 |
| Зовнішнє зачеплення з боку диференціала | 26 |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Новий компонент | |
| Розмір нарізі | M16x1.5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |

| Виробник | Оригінальний номер |
| VW | 3C0 407 271 AA |
| VW | 5N0 407 761 M |
| VW | 5N0 407 761 MX |
| VW | 5N0 407 761 PX |
| VW | 5N0 407 763 C |
| VW | 5N0 407 763 CX |

| Марка / Модель |
| VW TIGUAN (5N_) 2.0 TFSI 4motion |
| VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion |
| VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion |
| VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC 4518 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Tiguan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SK VKJC 4518 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 660,10 ₴



