

Колодки гальмівні дискові (комплект 4 шт) ПЕРЕДН LAND ROVER RANGE ROVER SPORT IIII (L461 (04/22-),RANGE ROVER SPORT V (L460)
- В наявності
- Код: DL LP3899
6 106 ₴
5 495,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні дискові (комплект 4 шт) ПЕРЕДН LAND ROVER RANGE ROVER SPORT IIII (L461 (04/22-),RANGE ROVER SPORT V (L460) (10/21-) (LP3899)

DL LP3899

LP3899
(DELPHI)
| Характеристика | Свойство |
| Висота 1 | 102,9 мм |
| Висота 2 | 102,9 мм |
| Гальмівна система | Brembo |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відп. | E9 90R-02A0841/5876 |
| Код FMSI | D2461-9686 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 26730 |
| Товщина 1 | 17,2 мм |
| Товщина 2 | 17,2 мм |
| Ширина 1 | 166,6 мм |
| Ширина 2 | 166,6 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| LAND ROVER | LR157388 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | LP3899 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Дискові |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Ширина внутрішньої накладки | 166.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 166.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 102.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 102.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.2 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | DL LP3899 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 495,40 ₴



