Паливний насос BMW 5 (E39) - 530 D (1995.09 - 2003.07) (7.50051.60.0)
- В наявності
- Код: PG 7.50051.60.0
6 117 ₴
5 505,30 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паливний насос BMW 5 (E39) - 530 D (1995.09 - 2003.07) (7.50051.60.0)

PG 7.50051.60.0

7.50051.60.0
(PIERBURG)
| Характеристика | Свойство |
| D1 | 9 мм |
| D2 | 9 мм |
| O | 43,5 мм |
| від | 1 бар |
| від | 14,5 фунт-сила на кв. дюйм |
| до | 5 бар |
| до | 72,5 фунт-сила на кв. дюйм |
| Загальна довжина | 199,5 мм |
| Кількість роз’ємів | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |
| Сила струму до | 8 А |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 1 184 633 |
| BMW | 16 11 4 028 194 |
| BMW | 16 11 7 165 590 |
| BMW | 16 12 1 184 633 |
| BMW | 16 12 4 024 376 |
| BMW | 16 12 4 024 377 |
| BMW | 16 12 6 750 016 |
| BMW | 16 12 6 750 603 |
| BMW | 16 12 6 756 000 |
| BMW | 16 12 6 756 157 |
| BMW | 16 12 6 757 305 |
| BMW | 16 12 6 757 530 |
| BMW | 16 12 6 757 531 |
| BMW | 16 12 6 757 607 |
| BMW | 16 12 6 757 702 |
| BMW | 16 12 6 758 498 |
| BMW | 16 12 6 758 525 |
| BMW | 16 14 4 024 378 |
| BMW | 16 14 6 751 867 |
| BMW | 16 14 6 755 456 |
| BMW | 16 14 6 767 383 |
| BMW | 4 024 375 |
| BMW | 4 024 376 |
| BMW | 4 024 377 |
| BMW | 4 024 378 |
| BMW | 4 028 194 |
| BMW | 6 750 016 |
| BMW | 6 750 603 |
| BMW | 6 751 867 |
| BMW | 6 755 456 |
| BMW | 6 756 000 |
| BMW | 6 756 157 |
| BMW | 6 757 305 |
| BMW | 6 757 530 |
| BMW | 6 757 531 |
| BMW | 6 757 607 |
| BMW | 6 757 702 |
| BMW | 6 758 498 |
| BMW | 6 758 525 |
| BMW | 6 760 934 |
| BMW | 6 767 383 |
| BMW | 7 165 590 |
| LAND ROVER | WFX000180 |
| LAND ROVER | WFX500210 |
| LAND ROVER | WQB100480 |
| LAND ROVER | WQB100482 |
| LAND ROVER | WQB10048L |
| OPEL | 05815000 |
| OPEL | 09266245 |
| ROVER | 6750016 |
| ROVER | WOB100481 |
| ROVER | WQB100481 |
| VAUXHALL | 93174897 |

| Марка / Модель |
| BMW 3 (E46) 318 d |
| BMW 3 (E46) 318 d |
| BMW 3 (E46) 320 d |
| BMW 3 (E46) 320 d |
| BMW 3 Купе (E46) 320 Cd |
| BMW 3 Touring (E46) 318 d |
| BMW 3 Touring (E46) 318 d |
| BMW 3 Touring (E46) 320 d |
| BMW 3 Touring (E46) 320 d |
| BMW 3 Кабріолет (E46) 320 Cd |
| BMW 3 Compact (E46) 318 td |
| BMW 5 (E39) 520 d |
| BMW 5 (E39) 525 d |
| BMW 5 (E39) 530 d |
| BMW 5 (E39) 530 d |
| BMW 5 Touring (E39) 520 d |
| BMW 5 Touring (E39) 525 d |
| BMW 5 Touring (E39) 530 d |
| BMW 5 Touring (E39) 530 d |
| BMW 7 (E38) 730 d |
| BMW 7 (E38) 730 d |
| BMW X5 (E53) 3.0 d |
| BMW X5 (E53) 3.0 d |
| LAND ROVER FREELANDER I (L314) 2.0 Td4 4x4 |
| LAND ROVER FREELANDER I (L314) 2.0 Td4 4x4 |
| LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 3.0 D 4x4 |
| MG ZT 2.0 CDTi |
| MG ZT- T 2.0 CDTi |
| OPEL OMEGA B (V94) 2.5 DTI (F69, M69, P69) |
| OPEL OMEGA B Універсал (V94) 2.5 DTI (F35, M35, P35) |
| ROVER 75 (RJ) 2.0 CDT |
| ROVER 75 (RJ) 2.0 CDTi |
| ROVER 75 I Tourer (RJ) 2.0 CDT |
| ROVER 75 I Tourer (RJ) 2.0 CDTi |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pierburg |
| Код запчастини | 7.50051.60.0 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Rover, Opel, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, Freelander, Range Rover, 3, Omega, 7-Series |
| Режим роботи | Електричний |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PG 7.50051.60.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 505,30 ₴



