Конденсер кондиціонера LEXUS RX 300 98-03 (94789)
- В наявності
- Код: NI 94789
6 070 ₴
5 463 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера LEXUS RX 300 98-03 (94789)

NI 94789

94789
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 15,5 мм |
| O впускного отвору | 15,5 мм |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 730 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із наповненням азотом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| хім. властивість | стійк. до корозії |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 420 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| LEXUS | 8845048010 |
| TOYOTA | 8845048010 |

| Марка / Модель |
| LEXUS RX (MCU15) 300 (MCU10_, MCU10R) |
| LEXUS RX (MCU15) 300 AWD (MCU15) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 94789 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 94789 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 463 ₴









