



Конденсер кондиціонера OPEL AMPERA 11- (350328)
- В наявності
- Код: NF 350328
6 133 ₴
5 519,70 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конденсер кондиціонера OPEL AMPERA 11- (350328)

NF 350328

350328
(NRF)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 8,6 мм |
| O впускного отвору | 11,8 мм |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 625 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина решітки | 418 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| CHEVROLET | 1850193 |
| CHEVROLET | 20842140 |
| OPEL | 1850193 |
| OPEL | 20842140 |
| VAUXHALL | 1850193 |
| VAUXHALL | 20842140 |

| Марка / Модель |
| CHEVROLET VOLT EV 150 |
| OPEL AMPERA (R12) EV 150 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 350328 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Volt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NF 350328 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 519,70 ₴



