Помпа водяна VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TSI HYBRID 04.2010 - 03.2018 (WPS3367)
- В наявності
- Код: CI WPS3367
6 135 ₴
5 521,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Помпа водяна VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TSI HYBRID 04.2010 - 03.2018 (WPS3367)

CI WPS3367

WPS3367
(CONTITECH)
| Характеристика | Свойство |
| Вага | 0,878 кг |
| Висота паковання | 16 см |
| Довжина паковання | 13 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | водяний насос з можливістю перемикання |
| Режим роботи | з вакуумним керуванням |
| Ширина паковання | 13 см |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 06E 121 016 A |
| AUDI | 06E 121 016 C |
| AUDI | 06E 121 016 CV |
| AUDI | 06E 121 016 CX |
| AUDI | 06E 121 016 F |
| AUDI | 06E 121 016 FX |
| AUDI | 06E 121 016 G |
| AUDI | 06E 121 016 Q |
| AUDI | 06E 121 016 QX |
| AUDI | 06E121018F |
| AUDI | 06E121018FX |
| AUDI | 06E121018N |
| VW | 06E 121 016 A |
| VW | 06E 121 016 C |
| VW | 06E 121 016 CV |
| VW | 06E 121 016 CX |
| VW | 06E 121 016 G |
| VW | 06E 121 016 Q |
| VW | 06E 121 016 QX |
| VW | 06E 121 018 F |
| VW | 06E 121 018 FX |
| VW | 06E 121 018 K |
| VW | 06E 121 018 N |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 B8 (8K2) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 (8K2) S4 quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A4 B8 Avant (8K5) S4 quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Sportback (8TA) S5 quattro |
| AUDI A5 (8T3) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 (8T3) S5 quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A5 Кабріолет (8F7) S5 quattro |
| AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A7 Sportback (4GA, 4GF) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI Q5 (8RB) SQ5 TFSI quattro |
| VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TSI Hybrid |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Код запчастини | WPS3367 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | CI WPS3367 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 521,50 ₴



