Піввісь BMW X1 (VKJC 8964)

SK VKJC 8964

VKJC 8964
(SKF)
| Характеристика | Свойство |
| O окружності центрів отворів | 86 мм |
| O отвору | 10,4 мм |
| O шарніра на стороні колеса | 88,4 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 101,6 мм |
| Балка осі | Трубчаста суцільна вісь |
| Діам. ущільн. кільця | 58,7 мм |
| Діаметр хвостовика | 25,1 мм |
| Довжина | 622 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гайкою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Зовн. зачеп. кол. | 30 |
| Кількість отворів | 6 |
| Новий компонент | |
| Розмір нарізі | M27x1,5 |
| Сторона монтажу | Задня вісь ліворуч |

| Виробник | Оригінальний номер |
| BMW | 33 20 7 605 485 |

| Марка / Модель |
| BMW X1 (E84) xDrive 20 i |
| BMW X1 (E84) xDrive 28 i |
| BMW X1 (E84) sDrive 16 d |
| BMW X1 (E84) sDrive 18 d |
| BMW X1 (E84) xDrive 18 d |
| BMW X1 (E84) sDrive 20 d |
| BMW X1 (E84) sDrive 20 d |
| BMW X1 (E84) xDrive 20 d |
| BMW X1 (E84) sDrive 20 d |
| BMW X1 (E84) xDrive 20 d |
| BMW X1 (E84) xDrive 23 d |
| BMW X1 (E84) xDrive 25 d |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKJC 8964 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SK VKJC 8964 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 562 ₴





