Радіатор охолоджування MERCEDES 200D-300TD W124 84- (516573)
- В наявності
- Код: NF 516573
5 990 ₴
5 391 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування MERCEDES 200D-300TD W124 84- (516573)

NF 516573

516573
(NRF)
| Характеристика | Свойство |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 42 мм |
| для № ОЗ | 1245000903 |
| Довжина решітки | 533 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з навісними компонентами |
| Матеріал | Алюміній |
| Обігрів/охолодження | для ТЗ з комбінованим водяним/оливним радіатором |
| Ширина решітки | 485 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MERCEDES-BENZ | 1245000903 |
| MERCEDES-BENZ | 1245001003 |
| MERCEDES-BENZ | 1245002203 |
| MERCEDES-BENZ | 1245004403 |
| MERCEDES-BENZ | 1245009603 |
| MERCEDES-BENZ | 1245009703 |
| MERCEDES-BENZ | 1245009803 |
| MERCEDES-BENZ | A1245000903 |
| MERCEDES-BENZ | A1245001003 |
| MERCEDES-BENZ | A1245002203 |
| MERCEDES-BENZ | A1245004403 |
| MERCEDES-BENZ | A1245009603 |
| MERCEDES-BENZ | A1245009703 |
| MERCEDES-BENZ | A1245009803 |

| Марка / Модель |
| MERCEDES-BENZ 124 Ліфтбек (W124) 200 D (124.120) |
| MERCEDES-BENZ 124 Ліфтбек (W124) 200 D (124.120) |
| MERCEDES-BENZ 124 Ліфтбек (W124) 250 D (124.125) |
| MERCEDES-BENZ 124 Ліфтбек (W124) 250 D (124.125) |
| MERCEDES-BENZ 124 Ліфтбек (W124) 250 Turbo-D (124.128) |
| MERCEDES-BENZ 124 Ліфтбек (W124) 300 D (124.130) |
| MERCEDES-BENZ 124 Ліфтбек (W124) 300 D 4-matic (124.330) |
| MERCEDES-BENZ 124 Ліфтбек (W124) 300 D (124.130) |
| MERCEDES-BENZ 124 Ліфтбек (W124) 300 D 4-matic (124.330) |
| MERCEDES-BENZ 124 Ліфтбек (W124) 300 D (124.130) |
| MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T D (124.180) |
| MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T D (124.180) |
| MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 250 T D (124.185) |
| MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 250 T D (124.185) |
| MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190) |
| MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190) |
| MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 200 D (124.120) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 Turbo-D (124.128) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 D (124.131) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 250 TD (124.186) |
| MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 300 TD (124.191) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 516573 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124 |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 533 мм |
| Ширина ядра радіатора | 485 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NF 516573 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 391 ₴









