
Маточина колеса в зборі SSANGYONG REXTON II (GAB_) - 2.7 XDI (2002.04->) (44-10008)
- В наявності
- Код: ASH 44-10008
6 162 ₴
5 545,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина колеса в зборі SSANGYONG REXTON II (GAB_) - 2.7 XDI (2002.04->) (44-10008)

ASH 44-10008

44-10008
(ASHIKA)
| Характеристика | Свойство |
| Відстань між кріпильними отворами | 105 мм |
| Внутрішній діаметр | 29,5 мм |
| Габаритна висота | 86 мм |
| Диск | 5 -отв. |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь |

| Виробник | Оригінальний номер |
| SSANGYONG | 4142009701 |
| SSANGYONG | 41420-09702 |
| SSANGYONG | 4142009705 |
| SSANGYONG | 41431-08000 |

| Марка / Модель |
| SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi |
| SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 D 4x4 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASHIKA |
| Код запчастини | 44-10008 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передня |
| Висота | 86 мм |
| Внутрішній діаметр | 29.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Відстань між кріпильними отворами | 105 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | ASH 44-10008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 545,80 ₴



