

Дросельна заслонка з електроприводом CITROEN JUMPER II - 2.2 HDI 150 (2006.04->) (7.09460.12.0)
- Немає в наявності
- Код: PG 7.09460.12.0
6 190 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дросельна заслонка з електроприводом CITROEN JUMPER II - 2.2 HDI 150 (2006.04->) (7.09460.12.0)

PG 7.09460.12.0

7.09460.12.0
(PIERBURG)
| Характеристика | Свойство |
| O | 57 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Блок керування/ПЗ потребує програмування/оновлення |
| Дотримуватися вказівок виробника ТЗ | |
| Напруга | 12 В |
| Режим роботи | електричн. |

| Виробник | Оригінальний номер |
| CITROEN | 9675516380 |
| FORD | 1781960 |
| FORD | BK2Q-9E926-AC |
| JMC | BK2Q-9E926-AC |
| PEUGEOT | 9675516380 |

| Марка / Модель |
| CITROEN JUMPER III Фургон 2.2 HDi 110 |
| CITROEN JUMPER III Фургон 2.2 HDi 130 |
| CITROEN JUMPER III Фургон 2.2 HDi 150 |
| CITROEN JUMPER III Платформа/шасі 2.2 HDi 110 |
| CITROEN JUMPER III Платформа/шасі 2.2 HDi 130 |
| CITROEN JUMPER III Платформа/шасі 2.2 HDi 150 |
| CITROEN JUMPER III Автобус 2.2 HDi 110 |
| CITROEN JUMPER III Автобус 2.2 HDi 130 |
| CITROEN JUMPER III Автобус 2.2 HDi 150 |
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi |
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 |
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi |
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 |
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi |
| FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi 4x4 |
| FORD RANGER (TKE) 3.2 TDCi 4x4 |
| FORD TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.2 TDCi |
| FORD TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.2 TDCi |
| FORD TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT Фургон (FA_ _) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT Фургон (FA_ _) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Фургон (FA_ _) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT Фургон (FA_ _) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Фургон (FA_ _) 2.2 TDCi 4x4 |
| FORD TRANSIT Фургон (FA_ _) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT Фургон (FA_ _) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi 4x4 |
| FORD TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.2 TDCi 4x4 |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD) 2.2 TDCi 4x4 |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.2 TDCi 4x4 |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD) 2.2 TDCi 4x4 |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.2 TDCi 4x4 |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.2 TDCi RWD |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD) 2.2 TDCi Повний |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3) 2.2 TDCi |
| FORD TRANSIT TOURNEO Автобус 2.2 TDCi |
| PEUGEOT BOXER Платформа/шасі 2.2 HDi 110 |
| PEUGEOT BOXER Платформа/шасі 2.2 HDi 130 |
| PEUGEOT BOXER Платформа/шасі 2.2 HDi 150 |
| PEUGEOT BOXER Автобус 2.2 HDi 110 |
| PEUGEOT BOXER Автобус 2.2 HDi 130 |
| PEUGEOT BOXER Автобус 2.2 HDi 150 |
| PEUGEOT BOXER Фургон 2.2 HDi 110 |
| PEUGEOT BOXER Фургон 2.2 HDi 130 |
| PEUGEOT BOXER Фургон 2.2 HDi 150 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pierburg |
| Код запчастини | 7.09460.12.0 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Ford |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Transit, Jumper, Transit Custom, Transit Tourneo |
| Режим роботи | Електричний |
| Діаметр | 57 мм |
| Напруга | 12 В |
| Конструктивні особливості | З блоком керування |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | PG 7.09460.12.0 |
| Тип запчастин | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 190 ₴



