Радіатор охолоджування NISSAN X-TRAIL 2.0 AUT. 01- (68704)
- В наявності
- Код: NI 68704
6 131 ₴
5 517,90 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування NISSAN X-TRAIL 2.0 AUT. 01- (68704)

NI 68704

68704
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 35 мм |
| O впускного отвору | 35 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 450 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з оливним радіатором |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 688 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| NISSAN | 214608H900 |
| NISSAN | 214609H200 |
| NISSAN | 21460AE100 |
| NISSAN | 21460EQ30A |
| NISSAN | 21460EQ30B |

| Марка / Модель |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 4x4 |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 4x4 |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.5 4x4 |
| NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.5 4x4 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 68704 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 450 мм |
| Ширина ядра радіатора | 688 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 68704 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 517,90 ₴








