Випарювач кондиціонера AUDI A 6 / S 6 (C6) (04-) 2.0 TDI (92368)
- В наявності
- Код: NI 92368
6 155 ₴
5 539,50 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Випарювач кондиціонера AUDI A 6 / S 6 (C6) (04-) 2.0 TDI (92368)

NI 92368

92368
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 18,3 мм |
| O впускного отвору | 15,5 мм |
| Глибина решітки | 48 мм |
| Довжина решітки | 245 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Холодоагент | R 1234yf |
| Холодоагент | R 134a |
| Ширина решітки | 300 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 4F0820103 |
| AUDI (FAW) | 4FD820103 |

| Марка / Модель |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 4.2 FSI quattro |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 2.7 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 2.7 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 2.7 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 Allroad C6 (4FH) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TFSI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 4.2 quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 4.2 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) RS6 quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) S6 quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.7 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TFSI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TFSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 4.2 quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 4.2 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) RS6 quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) S6 quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro |
| AUDI R8 (422, 423) 4.2 FSI quattro |
| AUDI R8 (422, 423) 4.2 FSI quattro |
| AUDI R8 (422, 423) 5.2 FSI quattro |
| AUDI R8 (422, 423) 5.2 FSI quattro |
| AUDI R8 (422, 423) 5.2 FSI quattro |
| AUDI R8 (422, 423) 5.2 FSI quattro |
| AUDI R8 Spyder (427, 429) 4.2 FSI quattro |
| AUDI R8 Spyder (427, 429) 5.2 FSI quattro |
| AUDI R8 Spyder (427, 429) 5.2 FSI quattro |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 92368 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, R8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 92368 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 539,50 ₴








