



Радіатор охолоджування MITSUBISHI PAJERO 3.5I AUT 00- (628959)
- В наявності
- Код: NI 628959
6 158 ₴
5 542,20 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування MITSUBISHI PAJERO 3.5I AUT 00- (628959)

NI 628959

628959
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 35 мм |
| O впускного отвору | 35 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 16 мм |
| Довжина решітки | 500 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з оливним радіатором |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 688 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MITSUBISHI | MN135949 |
| MITSUBISHI | MR404864 |
| MITSUBISHI | MR968056 |
| MITSUBISHI | MR968130 |
| MITSUBISHI | MR968286 |

| Марка / Модель |
| MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.5 (V65W, V75W) |
| MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.0 4WD (V83W, V93W) |
| MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.8 V6 (V87W, V97W) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 628959 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 688 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 628959 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 542,20 ₴



