
ШРКШ зі змазкою в комплекті VW (36531)
- В наявності
- Код: SP 036531
7 580 ₴
6 822 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ШРКШ зі змазкою в комплекті VW (36531)

SP 036531

36531
(SPIDAN)
| Характеристика | Свойство |
| O шарніра | 107 мм |
| Внутр. зачеп. кол. | 31 |
| Діам. ущільн. кільця | 72 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з мастилом |
| Зовн. зачеп. кол. | 44 |
| Матеріал гофрованого кожуха | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| механічна обробка | з проточкою у внутрішній частині |
| Новий компонент | |
| Розмір нарізі | M20x1.5 |
| Тип шарніра | 8-кулькове шарнірне з’єднання |

| Виробник | Оригінальний номер |
| MAN | 2N0 498 099 A |
| MAN | 2N0 498 099 AX |
| VW | 2N0 498 099 A |
| VW | 2N0 498 099 AX |
| VW | 2N0 498 099 B |

| Марка / Модель |
| VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) 2.0 TDI FWD (SYB, SYC, SYD) |
| VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) 2.0 TDI 4motion (SYB, SYC, SYD) |
| VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) 2.0 TDI FWD (SYB, SYC, SYD) |
| VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) 2.0 TDI 4motion (SYB, SYC, SYD) |
| VW CRAFTER Платформа/шасі (SZ_) 2.0 TDI FWD (SZB, SZC, SZH, SZI, SZJ, SZK, SZO, SZP, SZS... |
| VW CRAFTER Платформа/шасі (SZ_) 2.0 TDI 4motion (SZB, SZC, SZH, SZI, SZO, SZP, SZU, SZV) |
| VW CRAFTER Платформа/шасі (SZ_) 2.0 TDI FWD (SZB, SZC, SZH, SZI, SZJ, SZK, SZO, SZP, SZS... |
| VW CRAFTER Платформа/шасі (SZ_) 2.0 TDI 4motion (SZB, SZC, SZH, SZI, SZO, SZP, SZU, SZV) |
| VW CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) 2.0 TDI FWD |
| VW CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) 2.0 TDI 4motion |
| VW CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) 2.0 TDI FWD |
| VW CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) 2.0 TDI 4motion |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spidan |
| Код запчастини | 36531 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | SP 036531 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 822 ₴



