Комплект зчеплення К-Т ЗЧЕПЛЕННЯ+ГІДР.ВИЖИМНИЙ ПІДШИПНИК FORD FOCUS 1.6 PETROL/FUEL 12/2007->11/2009 (834071)
- В наявності
- Код: VL 834071
7 786 ₴
7 007,40 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект зчеплення К-Т ЗЧЕПЛЕННЯ+ГІДР.ВИЖИМНИЙ ПІДШИПНИК FORD FOCUS 1.6 PETROL/FUEL 12/2007->11/2009 (834071)

VL 834071

834071
(VALEO)
| Характеристика | Свойство |
| Вага | 5,17 кг |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з центральною муфтою вимкнення зчеплення |
| Зовнішній діаметр натискного диска зчеплення | 220 мм |
| Кільк. зубц. | 17 |
| Новий компонент | |
| Профіль маточини | 19,9 x 16,9 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| FORD | 1343811 |
| FORD | 1343812 |
| FORD | 1385808 |
| FORD | 1423902 |
| FORD | 1432454 |
| FORD | 1432483 |
| FORD | 1473808 |
| FORD | 1495800 |
| FORD | 1679190 |
| FORD | 1716731 |
| FORD | 1746881 |
| FORD | 3M517540A1K |
| FORD | 3M51-7540-A1K |
| FORD | 8V217540E1A |
| FORD | 8V21-7540-E1A |
| FORD | RM3M517540A1K |
| FORD | RM3M51-7540-A1K |
| FORD | RM8V217540E1A |
| FORD | RM8V21-7540-E1A |
| FORD (CHANGAN) | 8V217540E1A |
| FORD (CHANGAN) | 8V21-7540-E1A |
| FORD ASIA & OCEANIA | 1716731 |
| FORD ASIA & OCEANIA | 8V217540E1A |
| FORD ASIA & OCEANIA | 8V21-7540-E1A |
| FORD ASIA & OCEANIA | RM8V217540E1A |
| FORD ASIA & OCEANIA | RM8V21-7540-E1A |

| Марка / Модель |
| FORD C-MAX (DM2) 1.6 |
| FORD C-MAX (DM2) 1.6 |
| FORD ECOSPORT 1.5 Ti |
| FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti |
| FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti |
| FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V |
| FORD FOCUS I Ліфтбек (DFW) 1.6 16V |
| FORD FOCUS I Ліфтбек (DFW) 1.8 16V |
| FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V |
| FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 BiFuel |
| FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti |
| FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 LPG |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti |
| FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.4 |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.6 |
| FORD FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti |
| FORD FOCUS II Кабріолет 1.6 |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 |
| FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti |
| FORD MONDEO IV Ліфтбек (BA7) 1.6 Ti |
| FORD MONDEO IV Ліфтбек (BA7) 1.6 Ti |
| FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti |
| FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti |
| FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti |
| VOLVO C30 (533) 1.6 |
| VOLVO S40 II (544) 1.6 |
| VOLVO V50 (545) 1.6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Код запчастини | 834071 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, Ecosport, Mondeo, C-Max, Fiesta, C30, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | VL 834071 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 007,40 ₴



