



Радіатор охолоджування RENAULT ESPACE IV (02-) 2.0 DCI (+) (637638)
- В наявності
- Код: NI 637638
7 760 ₴
6 984 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолоджування RENAULT ESPACE IV (02-) 2.0 DCI (+) (637638)

NI 637638

637638
(NISSENS)
| Характеристика | Свойство |
| O випускного отвору | 32 мм |
| O впускного отвору | 32 мм |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки | 32 мм |
| Довжина решітки | 680 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без ущільнення |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без запірної кришки |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без розширювального бачка |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 507 мм |

| Виробник | Оригінальний номер |
| RENAULT | 8200433512 |

| Марка / Модель |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK02, JK03) |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK01, JK02, JK1J, JK1K, JK1H) |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK03, JK04, JK1C, JK1G, JK1J, JK1K) |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 2.2 dCi (JK07) |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 3.0 dCi |
| RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 3.0 dCi (JK0E, JK0Y) |
| RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03) |
| RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) |
| RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0M) |
| RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0H) |
| RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H) |
| RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0S) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 637638 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 507 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NI 637638 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 984 ₴



