
Маховик ДЕМПФЕР AUDI A6 C5 AVANT (4B5, 4B6) 2.5 TDI 2000.02 - 2005.01 (370 0096 10)
- В наявності
- Код: LK 370 0096 10
7 822 ₴
7 039,80 ₴
+380 (66) 526-29-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маховик ДЕМПФЕР AUDI A6 C5 AVANT (4B5, 4B6) 2.5 TDI 2000.02 - 2005.01 (370 0096 10)

LK 370 0096 10

370 0096 10
(LUK)
| Характеристика | Свойство |
| O | 213 мм |
| Кільк. зубц. | 23 |
| Тип коробки передач | Автоматична коробка передач CVT (безступінчаста) |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 06C 141 065 A |
| AUDI | 06C 141 065 C |
| AUDI | 06C141065A |
| AUDI | 06C141065C |

| Марка / Модель |
| AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 |
| AUDI A4 B6 (8E2) 2.4 |
| AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 |
| AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro |
| AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 |
| AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 quattro |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.4 |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 |
| AUDI A4 B6 Avant (8E5) 3.0 quattro |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 3.0 |
| AUDI A4 B6 Кабріолет (8H7) 3.0 |
| AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI |
| AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI |
| AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI |
| AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.7 T |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8 |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.5 TDI |
| AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.5 TDI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.0 quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI |
| AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.4 quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.8 FSI quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.0 quattro |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI |
| AUDI A6 C6 Avant (4F5) 3.2 FSI quattro |
| AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 2.8 FSI |
| AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 |
| AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 quattro |
| AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.0 |
| AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.2 FSI |
| AUDI A8 D3 (4E2, 4E8) 3.2 FSI quattro |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Код запчастини | 370 0096 10 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | LK 370 0096 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 039,80 ₴



