Лямбда-зонд №1868 VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 2003.02-2010.05 (1868)

NG LZA07-V2

1868
(NGK)
| Характеристика | Свойство |
| Довжина | 680 мм |
| Кисневий датчик | Широкодіапазонний кисневий датчик |
| Кількість проводів | 5 |

| Виробник | Оригінальний номер |
| AUDI | 06A 906 262 CF |
| BENTLEY | 06A 906 262 CF |
| LAMBORGHINI | 06A 906 262 CF |
| SEAT | 06A 906 262 CF |
| SKODA | 06A 906 262 CF |
| VW | 06A 906 262 CF |

| Марка / Модель |
| VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 |
| VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) 1.6 BiFuel |
| VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 |
| VW CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 |
| VW CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 BiFuel |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NGK |
| Код запчастини | 1868 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | NG LZA07-V2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 337 ₴




